Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA

72-009PoliceStefana Roweckiego 55/6 e-mail: prbjoanna0907@wp.plZachodniopomorskie790678752

-

Budownictwo / Budowa pod klucz

Przedsiebiorstwo Remontowo Budowlane JOANNA

72-009 Police, Stefana Roweckiego 55/6 e-mail: prbjoanna0907@wp.pl

790 678... 752więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Kamienny Dywan - CARPETSTONE - ALCHIMICA

Usługa w kategorii: Kamienny Dywan

Cena: do uzgodnienia

Nienasiąkliwe, mrozoodporne, antypoślizgowe, a do tego trwałe, eleganckie i oryginalne.
Takie są właśnie kamienne dywany. Zalet mają jednak znacznie więcej.
Kamienne dywany wykonane są z otoczaków lub mozaik marmurowych połączonych żywicami.
Takie rozwiązanie daje nieskończone wręcz możliwości tworzenia dowolnych wzorów zapewniając oryginalny, nowoczesny wygląd i doskonałe właściwości użytkowe. Kamienne dywany to nawierzchnie nienasiąkliwe, mrozoodporne (brak oblodzenia), bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie. Nie korodują, nie pękają, są wolne od przebarwień i wykwitów. Stosuje się je na chodnikach, tarasach, schodach, podjazdach, balkonach, a także wewnątrz domów. Kamienne dywany są nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych posadzek drewnianych, panelowych, czy pokrytych płytkami ceramicznymi. Są antystatyczne, czyli nie przyciągają kurzu i nie powodują tym samym alergii. Mają właściwości antypoślizgowe, a ich porowata struktura sprawia, że idealnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym szybko rozprowadzając ciepło.
Kamienny dywan jest technologią, która zachwyca naturalnym pięknem i jakością. nasze nawierzchnie są mrozoodporne, nienasiąkliwe, odporne na ścieranie, sól, substancje tłuste, wytrzymałe oraz antypoślizgowe.
System łączenia naturalnego kruszywa z żywicami poliuretanowymi daje nieskończoną ilość możliwości tworzenia klasycznych i niestandardowych wzorów a użytkownikom zapewnia estetyczny wygląd i wytrzymałość.
Stosując kamienny dywan na podjazdach, chodnikach, opaskach wokół domu unikniemy zastoin wody, niebezpieczeństwa oblodzenia w okresie zimowym, przebarwień, wykwitów i innych defektów występujących przy tradycyjnych nawierzchniach. Wysoka elastyczność, parametry techniczne i jednorodna powierzchnia kamiennego dywanu sprawiają, że tarasy, balkony, schody, alejki i chodniki z biegiem lat nie będą pękać, ulegać korozji jak to się dzieje przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów.
Układając kamienny dywan na zniszczone powierzchnie schodów, balkonów czy tarasów wyeliminujesz raz na zawsze powtarzający się problem z odpadającymi płytkami czy terakotą. Posadzka kamienny dywan jest materiałem antystatycznym tzn. nie przyciąga i nie pochłania kurzu.
W związku z tym nie powoduje alergii, jest przyjazny dla alergików i astmatyków. Nawierzchnie są szczególnie polecane do stosowania wraz z ogrzewaniem podłogowym. Porowata powierzchnia sprawia, że jest to optymalne połączenie. Ciepło szybko przenika do pomieszczenia. Podłogi z kamiennego dywanu są antypoślizgowe dodatkowo delikatnie masują twoje stopy. Jednorodny charakter powłoki żywicznej oraz naturalny kamień dają unikalną i niezapomnianą atmosferę w której wyważone piękno łączy się z wyraźną formą.
Wybierz nawierzchnie kamienny dywan i sprowadź naturę do swojego otoczenia.
Kamienny dywan doskonale nadaje się renowacji starych, zniszczonych powierzchni betonowych, z płytek ceramicznych czy asfaltu.
Typy podłoża: beton, drewno, anhydryt, płytki ceramiczne, wylewka cementowa, meta

Korzyści: Nawierzchnia kamienny dywan jest bardzo trwała, najstarsze realizacje na terenie polski pochodzą z przed około 8 lat, natomiast w europie zachodniej z przed ponad 20.


Sposób wykonania: U klienta.


Gwarancja: Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą firm: ALCHMIMICA - www.alchimica.com.pl CARPETSTONE - www.carpetstone.pl


Zasięg: Cała Polska


Termin wykonania: Do uzgodnienia


Jak zamówić: Zapytania prosimy kierować na adres: prbjoanna0907@wp.pl tel. 790-678-752

Usługi

1

 

Kontakt

72-009 Police,
Stefana Roweckiego 55/6 e-mail: prbjoanna0907@wp.pl

790 678... 752więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 18:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd